У теплій, щирій та по-родинному дружній атмосфері клієнти й працівники КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» привітали один одного з найдорожчими для серця святами — Днем матері та Днем сім’ї.
Щирі слова та найкращі побажання присутнім висловила директор Терцентру Ірина Дога, побажавши всім родинного тепла, миру, любові та злагоди у кожній оселі.
Святкову атмосферу заходу в Терцентрі та філії створювали творчі виступи колективів Територіального центру. Для гостей лунали душевні пісні у виконанні хорових колективів «Вербиченька», «Берегиня» та «Смерічка», ансамблів «Росичанка», «Нескорені», «Чорнобривці», «Волошки» та «Джерело», тріо Тетяни Полторацької, Ярослава Колесніка та Олександра Матвієнка, сестер Яременко та Раїси Чорної, дуетів Любові Голуб та Анни Зухар, Ольги Пелих і Миколи Кречика.
Свої музичні вітання подарували також дуети Катерини Шевченко та Ніни Янової, сестер Яременко, а також солістки: Галина Резніченко, Анастасія Шевченко, Тетяна Царенко, Анна Зухар, Любов Голуб та Лідія Піскун. Особливо зворушливо
прозвучали вірші у виконанні Ольги Момотюк, а авторський вірш Катерини Засухи викликав у глядачів щирі емоції та сльози.
Хвилини гарного настрою й щирого сміху подарували Галина Киричок, Любов Хардіна та Іван Бондар.
Як завжди яскравими, енергійними та неповторними були композиції танцювального колективу «Вінтаж», які подарували присутнім гарний настрій та щирі емоції. А приємні хвилини сміху й позитиву
всім гостям подарувала театральна студія «Забава» та Людмила Атаманенко.
Свято в Територіальному центрі стало ще одним чудовим підтвердженням того, що родина, любов, підтримка та єдність — це найбільші цінності, які зігрівають серця навіть у найскладніші часи.

https://www.facebook.com/100066298103207/videos/pcb.1268167092069882/5311072889118069


Залишити відповідь